O nás

Horská chalupa U NÁS se nachází v krásném prostředí obce Bartošovice v Orlických horách.

Nabízíme pronájem celého objektu, což zahrnuje: ubytování ve zrekonstruovaných interiérech chalupy s kapacitou čtyř dvoulůžkových, jednoho čtyřlůžkového a jednoho šestilůžkového pokoje, s možností až šesti přistýlek, zahrada s altánkem a ohništěm, prostory restaurace s kuchyní a „snídaňový“ salónek. Pokoje jsou standardně vybaveny šatní skříní s úložnými prostory.

Sprcha a WC s umyvadlem u každého pokoje.
Vytápění ústředním topením.
Stravování si zajišťují ubytovaní sami, je možnost si vařit v profesionální kuchyni restaurace nebo navštěvovat restaurace v okolí – různé možnosti dle sezóny, na vyžádaní rádi sdělíme aktuálně otevřené.
Velká zahrada u chalupy s altánkem a ohništěm umožňuje konání různých akcí, pro zkušené opékače můžeme zapůjčit i gril na celé prase, kýty, případně udírnu.

Objekt je střežen kamerovým systémem.

Způsob využití:
Pronájem celého objektu na dovolenou s přáteli, rodinné oslavy, svatby, narozeniny, firemní večírky, rekreace, Silvestr…
Po domluvě zajistíme i sud s místním pivem Prorok (11 nebo 12), které si můžete sami čepovat na profi pípě, případně ochutnávky vín.

K chalupě patří Lyžařský areál Nella se dvěma lyžařskými vleky vzdálenými 150 m od chalupy.
Vlek 400 m, převýšení 70 m, v nadmořské výšce 627 m, osvětlen (pro noční lyžování), je vhodný zejména pro rodinnou rekreaci.
Provazový vlek (100 m) je určen začínajícím lyžařům.
Ve stanici vleku mají lyžaři možnost zakoupení teplých nápojů i malého občerstvení.
Pro více informací navštivte www.skibartosovice.cz.